USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Utenos Šaulių rinktinė - Naujienos

Baigėsi Utenos šaulių organizuotos stovyklos

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Birželio mėnesį prasidėjusios, baigėsi plk. Prano saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės jauniesiems šauliams organizuotos stovyklos. Dieninė stovykla Antazavėje, sportinė Lietuvos žiemos sporto centre, Vyžuonose ir dvi stovyklos Pabradės centriniame poligone. Stovyklų metu jaunimas mokėsi bendrauti gyvai, sportavo, lankė su Lietuvos istorija susijusias vietas, mokėsi rikiuotės, topografijos, išgyvenimo ekstremaliomis sąlygomis pagrindų, laikė pakopinius testus ir siekė gauti I, II ar III pakopą.

III pakopos stovykla Pabradės CP

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Liepos 18-23 dienomis Pabradės centriniame poligone Vyksta III pakopos stovykla. Joje dalyvauja 25 Vilniaus ir Utenos šaulių rinktinių jaunieji šauliai.

I-II pakopos stovykla Pabradėje 2016

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Liepos 11-18 Pabradės centriniame poligone Vyko I-II pakopos jaunųjų šaulių stovykla. Joje dalyvavo 80 jaunųjų šaulių. Jiems vadovavo III ir IV pakopą turintys jaunieji šauliai, mokė Kariai savanoriai, vakarais užsiėmimus įvairino būrių vadovės mokytojos.

Vaizdinė informacija: https://www.facebook.com/Utenos-apskrities-Plk-Prano-Salad%C5%BEiaus-%C5%A1auli%C5%B3-9-oji-rinktin%C4%97-1620550294828656/photos/?tab=album&album_id=1729395733944111

I pakopos vasaros stovykla jauniesiems šauliams

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-oji rinktinė jau šešioliktą kartą organizavo vasaros stovyklą. Į pirmos pakopos jaunųjų šaulių stovyklą susirinko 112 vaikų iš visos Utenos apskrities, ir ne tik. Dar keli rinkosi nakvynes namuose ir atvažiuodavo kaip į dieninę stovyklą. Stovyklautojų amžius – 11 iki 18 metų.

LSS stovykla Vyzuonos-57

Lapas 10 iš 146

You are here Pradžia