USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Utenos Šaulių rinktinė - Naujienos

Jaunųjų šaulių žaidynės

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Gegužės 7 dieną Utenos rajono Užpalių gimnazijoje vyko plk. Prano Saladžiaus jaunųjų šaulių žaidynės. Šių žaidynių tikslas ne tik pabendrauti, pasportuoti, pasivaržyti ir smagiai praleisti laiką. Žaidynės- tai atranka į respublikines jaunųjų šaulių sporto žaidynes kurios vyks gegužės 26-29 dienomis Palangoje ir festivalyje „Sportas visiems“.

Edukacinė, pažintinė darbinė išvyka

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Balandžio 23 dieną, kai visi Lietuvoje švarinosi savo teritorijose, Utenos krašto jaunieji šauliai iš Utenos, Leliūnų, Vyžuonų ir Užpalių išvyko padirbėti į Zarasų rajone pasodintą šaulių ąžuolyną. Čia Lietuvos tūkstantmečiui pasodintas 1000 ąžuolų parkas 2010 metais papildytas dar 600 medelių- ir skirtas Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms.

Pagarba Karoliui

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Balandžio 15 dieną Klaipėdoje vyko 21-ojo vyresniųjų klasių mokinių konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?" finalas.

ramoska

Miškasodis 2016

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Praėjusį šeštadienį, balandžio 16 dieną, visoje Lietuvoje vyko visuotinė talka – nacionalinis miškasodis, kurio metu šalies gyventojai buvo kviečiami sodinti mišką. Iš viso tokia talka buvo organizuojama 42 miškų urėdijose.

Lapas 11 iš 145

Naujausi komentarai

kurkime_lietuvos_ateiti
TAPK_Logo_Sukis
You are here Pradžia