USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Utenos Šaulių rinktinė - Naujienos

Mums įdomu

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Išaušęs gražus balandžio 9-osios rytas žadėjo ir įdomią kelionę į Vilnių, į generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją. Esame  šauliai, o jei norėtume būti kariūnais...

DSCN7949
 Apie tai mums ir papasakojo kariūnas A. Sinevičius ir jo  kolegos. Pradžioje mažyčiai testai- ar esu tas,  kuris vertas kariūno vardo, vėliau pamatėme kur  ir kaip jie gyvena, sportuoja, aplankėme muziejų, šaudyklas, patys pabandėme savo taiklumą.
O akyse klaustukas-norėčiau, bet ar galėčiau šiandien. O rytoj?

                      Mūsų viešnagės Vilniuje tikslas buvo LKA. Bet Vilniuje noriai mus sutiko ir užpalietis, šaulys, dabar gyvenantis Vilniuje, Juozas Leika kurio iniciatyva aplankėme Valdovų rūmus. O nenuilstantis Norbertas  Černiauskas supažindino su Karo technikos muziejumi, su kurio eksponatais ne tik galėjome susipažinti, bet ir su berniukišku žingeidumu  pačiupinėti, pasukti, patraukti, užlipti....

 

 DSCN7893

Fotografijos ir mintys Užpalių būrio šaulių.

LŠS vado J.Širvinsko viešnagė Utenoje ir Anykščiuose

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Balandžio 8 d. Utenos apskrityje lankėsi LŠS vadas Juozas Širvinskas. Vizito metu Sąjungos vadas svečiavosi miesto Adolfo Šapokos gimnazijoje, kur susitiko su gimnazijos bendruomene, pristatė LŠS veiklą ir įteikė gimnazijos bibliotekai knygų bei informacinių leidinių apie šaulių organizaciją.
Po prasmingos atvirosios pamokos J. Širvinskas apsilankė Anykščiuose. Kelių susitikimų metu Sąjungos vadas, Utenos apskrities šaulių 9-osios rinktinės vadės pavaduotojas Norbertas Černiauskas bei Anykščių kuopos vadas Zenonas Mameniškis susitiko su rajono meru Sigučiu Obelevičiumi, Anykščių rajono policijos komisariato viršininku Rimantu Čepuliu, savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Vida Dičiūnaite, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Laima Zukiene, civilinės saugos vyriausiuoju specialistu Antanu Žemaičiu bei Troškūnų Kazio Inčiūros vidurinės mokyklos direktore Aušra Sapkauskiene.

Picture_002

 Buvo pasidžiaugta ne tik prasminga, matoma ir aktyvia Anykščių Stepono Dariaus ir Stasio Girėno šaulių kuopos veikla,  bet ir bendradarbiavimu su valstybinės ir savivaldybės institucijomis. Išreikštas abipusis noras šią veiklą plėsti. Po parodos Utenos muziejuje atidarymo, dalyvavome susitikime su Utenos apskrities policijos komisariato viršininku ir pavaduotoju, pasidžiaugėme bendra šaulių ir policijos veikla.

anyksc

Paroda Utenos kraštotyros muziejuje

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Balandžio 8 dieną 14 valandą Utenos krašto muziejuje atidaryta šaulio Alantos kuopos vado pavaduotojo, policijos rėmėjo, poeto,  dailininko Danieliaus Drazdausko fotografijų  paroda.

Parodos atidaryme dalyvavo LŠS vadas J.Širvinskas, Utenos AVPK viršininko pavaduotojas K.Mikalauskas, Nepilnamečių reikalų vyr. specialistė D.Lučiūnienė nemažas būrys šaulių.

Sveiki sulaukę ŠV.Velykų

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

 

velykos

 Šv. Velykos - vilties ir prisikėlimo šventė. Kartu su mūsų tikėjimu ir lūkesčiais atšyla žemė, atgyja gamta. Šią gražią šventę jaukiai praleiskime su artimaisiais, o savo energiją, mintis ir nuotaiką skirkime geriems tikslams, naudingiems darbams ir tauriems siekiams.

 

Lapas 131 iš 145

Naujausi komentarai

kurkime_lietuvos_ateiti
TAPK_Logo_Sukis
You are here Pradžia