USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Utenos Šaulių rinktinė - Naujienos

Šaulių stovykla Užpaliuose

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Kovo 30-31 dienomis  šaulių patalpose vyko Užpalių šaulių būrio stovykla. Pirmąją dieną šauliai ėjo partizanų takais, aplankė paminklą žuvusiems partizanams, o Remeikių kaime vyko susitikimas su buvusiu "Audros" partizanu Jonu Abukausku- Siaubu.  Žygio metu buvo patikrintas gebėjimas orientuotis miške pagal kordinates, naudotis kompasu, topografiniu žemėlapiu pasinaudojant kompasu ir karine liniuote.

kov_046

Po nelengvo žygio, kurio metu teko įveikti pavasarines gamtos iškeltas kliūtis, net dumble palikti batus, visi rinkosi prie laužo.  Net ilgas pasivaikščiojimas nuvargino tik trumpam. Po vakarienės šauliukai žaidė sportinius žaidimus: futbolą, grindų riedulį, tinklinį.  Ilgai netilo įspūdžiai, džiaugsmas įveikus kliūtis, bet laukė dar viena stovyklos diena.

 kov_055

Po ramios nakties, mankštos, pusryčių vyko pirmosios medicininės pagalbos konkursas. Jis ir parodė, ką šauliai išmoko užsiėmimų metu.  Konkurse vertino mokyklos medicinos seselė Rita Latvėnienė ir liko patenkintašaulių žiniomis, savanoris Žilvinas Laurinėnas supažindino su aprangos parinkimo, dėvėjimo ir priežiūros subtilybėmis.

kov_061

Atvykę į svečius Utenos 9-os kuopos šauliai prisijungė prie stovyklautojų. Vyko šaudymo varžybos. Individualioje rungtyje laimėjo užpalėnai Šarūnas Kubiliūnas ir Greta Keraminaitė.

kov_066
 Po pietų vyko futbolo varžybos. Kova vyko ir sporto salėje ir lauko stadione. Svečiams buvo pristatyta pirmoji stovyklos diena. Daug gražių padėkos žodžių skirta būrio vadui Šarūnui Kubiliūnui, už parengtą žygį.
Prie pavakarių arbatos aptarta stovykla, sėkmės ir nesėkmės.

Birutė Masonienė Užpalių šaulių būrio vadovė.

Šauliai kvietė „švarintis“

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Balandžio 1 dieną Utenos apskrities rinktinės šaulių vedini, įvarių Utenos miesto jaunimo organizacijų atstovai mieste skelbė švaros mėnesio pradžią ir kvietė prisijungti prie  „Darom 2010“. Prie šaulių prisijungė būsimosios talkos vadovai, Utenos liberalus jaunimas ir „Ateities raktas“. Akcijos metu žmonės buvo raginami nelinkti abejingais ir prisidėti prie būsimosios talkos. Besidomintiesm buvo dalinami lankstinukai, skelbiamos akcijos „Darom“ vadovų koordinatės.

Vėliau renginys persikėlė ant vandens – dalyviai sėdo į baidares ir plaukdami Utenos upėmis dar kartą visus paragino prisijungti prie jau tradicinės talkos, kuri vyks balandžio 17 dieną. Nors baidarių žygis ne visiems baigėsi sėkmingai (kai kam teko pabraidžioti ir po vandenį), patį renginį įvertintumėme puikiai.

 

Netikėtas... balandžio 1-osios pokštas

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Ką tik buvo gauta naujiena, kad nuo balandžio 18 d. Utenos apskrities 9-osios rinktinės vado pareigas eis dabartinis Utenos apskrities viršininkas Egidijus Puodžiukas.

Manoma, kad Lietuvoje pradėjus apskričių reformą ir naikinant viršininkų administracijas E. Puodžiukas nenorėjo pereiti į žemesnį postą nei kad buvo, todėl susidomėjo apskrities rinktinės vado postu. Visgi apskritis yra ne rajonas ir ne savivaldybė. Dabartinė rinktinės vadė Asta Tidikienė šios situacijos nekomentuoja. Tuo tarpu jos pavaduotojas Norbertas Černiauskas užsiminė, kad greičiausiai savo pareigas užleis dabartinei vadei, o pats kurį laiką sieks 9-osios kuopos vado pareigų, nes šio dalinio vadas gana ilgam laikui išvyksta į priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pratybas.

 

2010.04.02 AČIŪ, VISIEMS SUSIRŪPINUSIEMS. DABAR ŽINOME, KAD TIKRAI JUMS RŪPIME. BET KOL KAS DARBUOTOJAI NESIKEIČIA,  TAI BUVO BALANDŽIO 1-OSIOS POKŠTAS.

Lietuvos įstojimo į NATO proga

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

BYRA HERKULESAI
IŠ PADANGIŲ NATO
GAL ATNEŠ SAIKESNĮ
MUMS PASAULIO MATĄ.

GAL ATNEŠ KITOKĮ,
NEGU ESAM PRATĘ…
KO VIS BIJOM,BROLIAI,
ŠITIEK VISKO MATĘ.

MATĖME URALO
PIKTO PLIENO TANKUS.
NEUTRALITETO
AR DAR NEPAKANKA?

MATĖME MES RURO
NEMINKŠTESNĮ PLIENĄ.
VERKĖME PAVASARIAIS
KRUVINOM PURIENOM.

PASVARSTYKI,BROLI,
KAS GERIAU MUMS BŪTŲ?
ATEITY,KAD TOLIUOS
SIBIRŲ NEPŪTUM.

KAD GALĖTŲ SESĖS
EUROPOS BROLIJAI
AUSTI AUDEKLUOSE,
TRISPALVĘ LELIJĄ.

LEIDŽIAS HERKULESAI
IŠ PADANGIŲ NATO.
PAŽIŲRĖKI ,BROLI,
LAISVĄ SAULĘ MATOM.

 

2004 03 29

D.DRAZDAUSKAS
ALANTOS ŠAULIŲ KUOPA

Lapas 132 iš 145

Naujausi komentarai

kurkime_lietuvos_ateiti
TAPK_Logo_Sukis
You are here Pradžia