USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Utenos Šaulių rinktinė - Naujienos

Mokymai jauniesiems šauliams

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino štabo batalionas jau ne vieną kartą konstruktyviai bendradarbiauja su šauliais. Kovo 6 dieną Vilniaus apskrities Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės vado Dariaus Leinarto kvietimu Utenos apskrities jaunieji  šauliai dalyvavo mokymuose, kurie būtent ir vyko jau minėtame batalione.

vilnia1

Jaunieji šauliai iš Anykščių, Dusetų, Molėtų, Giedraičių, Utenos, Visagino ir Zarasų sėmėsi patirties karo topografijos, ginkluotės, rikiuotės užsiėmimuose, išklausė paskaitų apie LŠS statutą. LDK Gedimino štabo bataliono garbės sargybos kuopos kariai gerai įvertino jaunųjų šaulių žinias ir sugebėjimus bei pakvietė ir ateityje apsilankyti šiame dalinyje.

 Smagu, kad batalione tarnaujantis Anykščių 1-osios kuopos šaulys, seržantas Tomas Kavaliauskas niekuomet neatsisako pasidalinti  patirtimi su jaunaisiais šauliais.

vilnius

LAISVĘ ŠAUKIU!

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Kovo 10 d. 18.30 Utenos šaulių namuose vyks moksleivių roko koncertas "Laisvę šaukiu!" skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 20-mečiui.

Dalyvauja:

LOVE ELECTRO (Birštonas)

ROTARY PUMP (Dusetos)

DECAPOD (Ukmergė)

MEMORIAL FACES (Dūkštas)

DESPITE (Marijampolė)

Svečiuose: PIEVOS (Rokiškis)

Organizatoriai: Utenos Ekonomikos ir kompiuterijos klubas. Utenos apskrities šaulių 9-oji rinktinė

Bilieto kaina 10 Lt. Jauniesiams šauliams - 5 Lt!!!

ATEIK  IR NEPASIGAILĖSI !!!

Zarasų muziejuje

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Zarasų krašto muziejuje Lietuvos šaulių sąjungos vadas Juozas Širvinskas lankėsi ne pirmą kartą.Šį sykį, su labai gražia dovana.
 Praėjusiais metais Zarasų krašte buvo surengta daug renginių, kurių metu buvo pagerbti ir prisiminti aktyviausi ir pasiaukojantys šios organizacijos nariai. Šiuos renginius kartu su kitomis rajono organizacijomis, zarasiškiais organizavo ir Zarasų krašto muziejaus darbuotojai. Muziejuje sukaupta istorinė medžiaga apie ežerų krašto šaulius, jų žygdarbius. Lietuvos šaulių sąjungos vadas nuoširdžiai padėkojo muziejaus darbuotojams už šiuos renginius ir darbą, išsaugojant šaulių istoriją ir paskelbė, kad Zarasų krašto muziejus yra apdovanotas Lietuvos šaulių sąjungos 90-mečio medaliu už tarnystę Tėvynei. Daug gražių žodžių Lietuvos šaulių vadas tarė ir Zarasų krašto jauniesiems šauliams. Jaunųjų šaulių veikla : altruistinė, sportinė, kultūrinė pažintinė, jie dalyvauja įvairiuose konkursuose, sporto varžybose.

zarasai

Petro Ivanovo nuotraukoje: muziejuje su  Zarasų šauliais, muziejaus darbuotojomis.

Šaulių pagalba mažiesiems miškų gyventojams

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Gili ir neįprastai šalta žiema pridarė rūpesčių žmonėms. Bet dar baisesnė ji yra ežerų ir miškų gyventojams. Utenos šauliai kasmet teikia pagalbą žvėrialiams. O šiemet jiems ypač reikia padėti. Būrelis jaunųjų šaulių 9-os kuopos vado pavadinti mielai važiuoja į mišką. Ir ne tuščiomis- veža laiktuvių miško gyventojams. Nors par gilų sniegą ir tuščiomis eiti nėra lengva, o kilometrą per pusnis nešti maišą grūdų- daugeliui atrodo visiška beprotybė. Bet žinant, kad tai bene vienintelis būdas pagelbėti žvėrialiams sulaukti pavasario, atsiranda jėgų.

Norime visiems priminti: miškas mums dosnus vasarą, rudenį savo gėrybėmis. Smagu matyti vasarą laukymėje besiganančias stirnas. Bet kad tas vaizdas neišnyktų amžiams- gražinkime duoklę. Pasodinome ne vieną medį, padėkime išgyventi ir žvėrialiams.

Lapas 133 iš 142

Naujausi komentarai

kurkime_lietuvos_ateiti
TAPK_Logo_Sukis
You are here Pradžia