USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Utenos Šaulių rinktinė - Naujienos

Šaulių žygis į Antano Kraujelio žūties vietą

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

DĖMESIO ŠAULIAI IR PRIJAUČIANTIS JAUNIME,

Kovo 17 dieną sukanka 45 metai nuo paskutinio Aukštaitijos partizano Antano Kraujelio žūties.

Šia proga Utenos šauliai rengia žygį  į Papiškių kaimą.

Išvykstame  kovo 17 d. 12val. iš Utenos AŠR Maironio g. 8, Utena.

Numatomas atėjimas į Papiškių kaimą- 1430 -1500.

 

Norintys ir galintys dalyvauti žygyje registruojasi tel 861473788 iki kovo 16 d. 15 val., arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Kovo 11-oji Anykščiuose

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Kovo 9-ąją šventiniai renginiai prasidėjo Troškūnuose. Didelio mokinių susidomėjimo sulaukė jaunųjų šaulių surengtos šaudymo varžybos.

Kovo 11-osios proga karių savanorių atstovė Marytė Kazlauskienė Anykščių miesto aikštėje sakė:

"Šia iškilminga proga turiu garbės įteikti LKKSS (Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjunga) medalius kūrėjams savanoriams už tai, kad savo žiniomis, energija, žodžiu, darbais, pasiryžimu akcentavo šaulio-kario-savanorio įvaizdį  tuo stiprindami  kariuomenės ryšį su tauta.

                      20 metų praėjo kai visuose rajono kampeliuose bendromis jėgomis kūrėme Lietuvos dabartį. Visuomet anykštėnai šauliai-savanoriai stengėsi būti šviesos žibintais jaunajai kartai. Padėjo ir padeda  jaunimui skiepiti savanorišką pasiryžimą ir patriotinę dvasią, kad Tėvynei pašaukus atsirastų dešimtys naujų savanorių pasirengusių garbingai gyventi Lietuvoje. Ginti Lietuvą, jos laisvę  ir nepriklausomybę.

                      Sveikinu visus su švente."

Penkiems anykštėnams, Lietuvos kariuomenės kurėjams savanoriams - Vytautui Pratapui, Rimantui Radzevičiui, Algimantui Vaitiekūnui, Algirdui Vanagui ir Rimantui Žąsinui LKKSS Utenos skyriaus vadė Marytė Kazlauskienė įteikė medalius. 

pratapas
  

 

Kovo 11-oji Utenos AŠR

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Šventiniai renginiai prasidėjo jau kovo 8-ąją, kai Utenos šauliai dalyvavo susitikime su Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos Akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signatarais Sauliumi Šalteniu, Algirdu Edriukaičiu ir Albertu Miškiniu.

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, kovo 9 d. medžiotojų klubo „Sakalas“ šaudykloje, esančioje Daugailių seniūnijoje, Utenos rajone, vyko šaudymo iš tarnybinio ginklo varžybos. Dalyvavo Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Utenos šaulių 9-osios kuopos, Lietuvos kariuomenės KASP Didžiosios kovos apygardos 807-osios kuopos, Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komandos.

O kovo 10- vyko tradicinė sporto šventė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 20-mečiui paminėti. Vyžuonose susirinko nemažas būrys šaulių iš Anykščių, Zarasų, Utenos miestų ir komandos iš Užpalių, Leliūnų. Žinoma ir vyžuoniškiai aktyviai dalyvavo varžybose. Šventėje dalyvavo (ir prizus steigė) Utenos apskrities viršininko administracija, Vyžuonų seniūnas Audrius Remeikis, Utenos apskrities šaulių rinktinės atstovai.

Šventė prasidėjo gėlių padėjimu Prano Saladžiaus gimtinėje. vyzuonos_004

 

 Dėl seniūno įsteigtos taurės "Vyžuonų mylios" bėgime varžėsi 52 bėgikai.vyzuonos_015

Mokyklos sporto salėje vyko šventinis minėjimas, koncertavo Vyžuonų jaunosios atlikėjos, vėliau užvirė kova sporto varžybose. Visi rado sau užsiėmimą pagal jėgas ir norą. 3*3 krepšinio varžybose rungėsi 7 komandos, kiti tuo metu varžėsi prie šaškių lentų, ar tikrino akies taiklumą šaudymo rungtyje. Dar laukė ir dvitaškių, bei tritaškių porose varžybos. Trumpam paskelbę pertrauką visi pasistiprinome "Šauliška" koše, arbata ir tęsėme varžybas.

vyzuonos_013

Diena buvo ilga, išsidalinę visus prizus, paskelbę nugalėtojus, palinkėjome susitikti ir kitamet...

Už prizus esame dėkingi mūsų DRAUGAMS- Utenos apskrities viršininkui Egidijui Puodžiukui, seniūnui Audriui Remeikiui, mokyklos direktoriui Rimantui Žvirbliui.

Už nuoširdų darbą šauliams Birutei Masonienei, Irenai Eigėlienei, Sigitui Kavolėliui, Geniui Kauliniui, Zenonui Mameniškiui, Valdui Juodkai, Broniui Stukui, ir visiems kitiems prisidėjusiems prie šios šventės.

Ir tęsėme renginius jau Utenos šaulių namuose, kur vyksta roko koncertas.... o apie tai bus vėliau... :)

 

Utenos AŠR štabas

 

 

Mokymai jauniesiems šauliams

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino štabo batalionas jau ne vieną kartą konstruktyviai bendradarbiauja su šauliais. Kovo 6 dieną Vilniaus apskrities Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės vado Dariaus Leinarto kvietimu Utenos apskrities jaunieji  šauliai dalyvavo mokymuose, kurie būtent ir vyko jau minėtame batalione.

vilnia1

Jaunieji šauliai iš Anykščių, Dusetų, Molėtų, Giedraičių, Utenos, Visagino ir Zarasų sėmėsi patirties karo topografijos, ginkluotės, rikiuotės užsiėmimuose, išklausė paskaitų apie LŠS statutą. LDK Gedimino štabo bataliono garbės sargybos kuopos kariai gerai įvertino jaunųjų šaulių žinias ir sugebėjimus bei pakvietė ir ateityje apsilankyti šiame dalinyje.

 Smagu, kad batalione tarnaujantis Anykščių 1-osios kuopos šaulys, seržantas Tomas Kavaliauskas niekuomet neatsisako pasidalinti  patirtimi su jaunaisiais šauliais.

vilnius

Lapas 135 iš 145

Naujausi komentarai

kurkime_lietuvos_ateiti
TAPK_Logo_Sukis
You are here Pradžia