USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Utenos Šaulių rinktinė - Naujienos

Lietuvos valstybės atkūrimo paminėjimas Zarasuose

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

   Viena  žmogaus teisių- tai teisė turėti savo valstybę ir būti piliečiu. Žinoma, jeigu jis nori, jeigu juo jaučiasi... Visi žmonės turi teises ir pasirinkimo laisvę, tačiau mes šauliai, davę pasižadėjimą Lietuvai, turime jausti pareigą Tėvynei. Todėl  visos valstybinės šventės yra mūsų šventės. Tad iškilmingai pasitikome Vasario 16-ąją, surengdami pagarbos žygį Lietuvos valstybės atkūrimo takais.

   Gausi kolona vadovaujama kuopos vado A.Guogio ir lydima instruktorių: V.Pikausko ir K.Ketlerio žygiavo Lietuvos savanorių kapu link. Atminimo vardan uždėgėme žvakutes, prie paminklo padėjome gėlių ir pagerbę tylos minute pradėjome žygį sunkiu, ištvermės reikalaujančiu maršrutu. Juolab, kad daugiausia bridome apsnigtais miškų takais, tačiau žiemos žvarba mūsų tikslo neužslopino. Tad kuo puikiausiai pavyko išbandyti ir patobulinti karines, taktines žinias. Žygio metu vadovavomės nebylaus valdymo signalais, išbandėme gynybos ir atsitraukimo būdus , bei savo ištvėrmę sliuogdami apledėjusia virve. Atokvėpio metu surengėme ir žaismingas virvės traukimo rungtynes, kuriose ne ką praščiau už vaikinus pasirodė jaunosios šaulės. Žygyje stengėmės ilgai neužsibūti, nes skubėjome pasveikinti vasario 16-ą dieną gimusią garbės šaulę Elžbietą Lukoševičiutę- Sinkevičienę peržengusią 91-ųjų metų gyvenimo slenkstį. Neradę jos namuose pasveikinimą patikėjome kuopos vado pavaduotojai  V.Stašiūnaitei, kuri kitą dieną aplankė ir pasveikino senolę.

    Savo veikla Zarasų kuopos šauliai įprasmina pagarbą valstybei, jos istorijai ir žmogui.

 

 zar

 

Zarasų šaulių 7-os kuopos „Vytis“ jaunoji šaulė

Aleksandra Matušova

 

Nuotraukos  A.Guogio

 

Vėl futbolas

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

„Futbolas geriausia diplomatija“- tai teigia Utenos AŠR 9-kuopos vadas bei apskrities šaulių futbolo komandos kapitonas Valdas Juodka.  Jo teigimu, bendradarbiavimas tarp įvairių institucijų turi vykti visomis įmanomomis formomis, o sporto salė nė kiek nenusileidžia ir kabinetiniam derybų stalui.

Vasario 17 d. šventiniai Nepriklausomybės dienos renginiai persikėlė ir į futbolo aikštelę. Šį kartą susitiko apskrities šaulių ir  policijos komandos. Šauliai nusileido 10:12. Įdomu ar šis rezultatas tik taktinis ar tiesiog sportinis pralaimėjimas...? Laukiame pergalių.

 fule

Utenos AŠR štabo informacija.

Žiemos sportas visiems

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną organizuoti renginiai paliudijo, kad nepriklausoma Lietuva gali didžiuotis ne tik sąmoningais, puoselėjančiais tautines vertybes piliečiais, bet ir šauniais, ištvermingais sportininkais. „Sveikam kūne – sveika, siela!“ – šis principas suvienijo vasario 14 d. susirinkusiuosius į Ignalinos žiemos sporto centrą. Pakilios nuotaikos, kupini energijos ir džiugesio puikiu oru į Ignalinos žiemos sporto centrą rinkosi Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ organizacijų aktyviausieji žiemos sporto mėgėjai.

Utenos apskrities šauliai žiemos sporto žaidynėse sporto entuziastams organizavo šaudymo pneumatiniu šautuvu ir virvės traukimo varžybas. Šaudymo varžyboms profesionaliai vadovavo Zenonas Mameniškis Anykščių šaulių 1-osios kuopos vadas).  Indrė Meliūnaitė  teisėjavo virvės traukimo varžyboms.  Smagu, kad šauliai ne tik aktyvūs organizatoriai, bet ir aktyvūs sportininkai: III vietą laimėjo mini futbolo varžybose, aktyviai dalyvavo kitose sportinėse užduotyse. Spaudžiant žiemos šaltukui ypač smagu buvo pasimėgauti  šauliška koše ir  arbata.

ignalina

fot_001

VASARIO 16 – OJI GIEDRAIČIUOSE

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Šventė prasidėjo vasario 15d. Giedraičių kuopos šaulių stalo teniso ir šaudimo iš pniaumatinio šautuvo varžybomis. Jaunujų šaulių šaudymo varžybas laimėjo Bernadeta      Cicėnaitė, rikiuotės šaulių Saulius Liubertas.  Stalo teniso varžybas tarp jaunujų šaulių laimėjo Molėtų būrio kandidatas į jaunuosius šaulius Rimvydas Simonavičius , tarp rikiuotės šaulių Ramūnas Liubertas. Vasario 16d. vyko šventinis minėjimas Giedraičių vid. mokykloje, kurioje dalyvavo ir jaunieji šauliai.   

giedraici                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Po minėjimo šauliai vaišino šauliška koše bei užgavėnių blynais ir degino morę.

giedraiciai

Giedraičių kuopos informacija.

Lapas 138 iš 145

Naujausi komentarai

kurkime_lietuvos_ateiti
TAPK_Logo_Sukis
You are here Pradžia