USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Utenos Šaulių rinktinė - Naujienos

Dėmesio, dėmesio...

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

sartai

2010 m. vasario 6 d.  Dusetų hipodrome įvyks
Tradicinės respublikinės ristūnų žirgų lenktynės.
Mugės pradžia – 10:00 val.
Lenktynių pradžia – 12:00 val.

Šauliai norintys ir galintys dalyvauti šventėje ir talkinti policijos pareigūnams registruojasi tel. 8-614-73788 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki sausio 27 dienos.

Jaunieji šauliai nesnaudžia

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

2009 m. gruodžio pabaigoje aktyvus jaunimas iš Zarasų, Antazavės, Imbrado ir Suvieko, iš kurių keturi jaunieji šauliai, susirinko į prie Dusetų esančią „ Pasartėlės“ sodybą. Susirinkom juk ne veltui, o padiskutuoti apie struktūrinio dialogo stiprinimą regionuose, komandos kūrimą, kaip tai reikėtų daryti ir nuo ko pradėti. Pradėjome lengvais susipažinimo žaidimais, žaidimų forma bandėme išsiaiškinti kaip žmogus jaučiasi kai jo neišklauso, stengėmės suprasti ir pamatyti kuo mes panašūs ir kuo skiriamės. Visą tai suprasti mums padėjo šių dalykų specialistai: Juozas Meldžiukas, Aurelija Trimonytė ir Zarasų rajono jaunimo reikalų koordinatorius Ramūnas Keršys. Nors mūsų būrelis ir buvo nedidelis, tačiau mintys, pamastymai, pasiūlymai liejosi per kraštus.

Po sunkios pirmosios dienos, be abejo reikėjo poilsio ir atsipalaidavimo, o tam puikiai tiko pirtis bei kubilas į kuriuos mielu noru visi skubėjome šaltą žiemos vakarą.

Antrąją dieną įtvirtinome žinias, gilinomės į suprastus ir išmoktus dalykus. Galvojome, kaip padėti Suvieko jaunimui įgyvendinti mintis rengti smagias diskotekas savo miestelyje. Ir sprendimų tikrai nepristigo.

 Tačiau visi geri dalykai kažkada baigiasi, todėl baigėsi ir šie mokymai. Grįžus namo, tikrai nesinori visko pamiršti, norisi plėsti savo žinias toliau, tobulėti. Tai mes ir stengiamės daryti :)

zaras

                                                                      Zarasų 7-osios kuopos jaunoji šaulė

                                                                                    Kamilė Brazauskaitė

Bėgimas Suginčiuose

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Sausio 16 d. Molėtų r. Suginčiuose, įvyko XX Pagarbos bėgimas „Aplink Želvos ežerą“ . "Klajūno" klubas pakvietė bėgimo dalyvius pasirinktinai įveikti 4 arba 13 km. ilgio trasas. Iš 356 dalyvių bėgime dalyvavo 17 Šaulių Sąjungos narių iš įvairių Lietuvos vietovių. 13 km. distanciją sėkmingai įveikė Utenos apskrities šauliai iš Utenos, Alantos, Anykščių, Užpalių ir Giedraičių, šauliai studentai. Smagu, kad prie mūsų prisijungė Vilniaus AŠR vadas D. Leinartas ir LŠS teisininkas Ž. Alekna. Visi bėgimo dalyviai gavo atminimo medalius. Nors oras nebuvo labai šiltas, bet gera nuotaika lydėjo visus dalyvavusius.

DSCN5149

Sausio 13 minėjimas Utenos AŠR

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Utenos AŠR šauliai kaip ir kasmet dalyvavo  sausio  13 dienai skirtuose renginiuose. Šiais metais  Anykščių miesto  oficialiame paminėjime tarti žodį buvo pakviestas ir Anykščių Dariaus ir Girėno 1-os šaulių kuopos vadas, to meto tragiškų įvykių liudininkas Zenonas Mameniškis. Kviečiame susipažinti su šio šaulio prasmingais žodžiais.

Lapas 139 iš 142

Naujausi komentarai

kurkime_lietuvos_ateiti
TAPK_Logo_Sukis
You are here Pradžia