USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Utenos Šaulių rinktinė - Naujienos

Mokymai Lietuvos policijos mokykloje

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

policija01Vasario 3 d. Lietuvos policijos mokykloje, Kaune, vyko bendras LŠS rinktinių vadų ir policijos pareigūnų, atsakingų už apskričių policijos rėmėjų veiklos koordinavimą, seminaras. Seminaro dalyviams paskaitas skaitė Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Viešosios policijos valdybos Prevencinės veiklos skyriaus viršininkas Edmundas Olisevičius, Lietuvos policijos mokyklos Kvalifikacijos tobulinimo skyriaus viršininkas Antanas Matusa, LPM Bendrųjų profesinių įgūdžių ir sporto skyriaus viršininkas Raimondas Skibarka. Seminare taip pat dalyvavo ir dalyvius sveikino LŠS vadas Juozas Širvinskas, LR VRM Viešojo saugumo departamento direktorius prof. dr. Alvydas Šakočius. Po teorinės seminaro dalies visi galėjome  išbandyti ( ir išbandėme) vienintelį Baltijos valstybėse situacinio šaudymo įgūdžių tobulinimo treniruoklį.

policija_099

Utenos miesto sportininkai - jaunieji šauliai

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Utenos miesto šauliai gali pasigirti ne tik menišku, kuriančiu jaunimu, bet taip pat ir sportinkais. Jų pas mus yra ne vienas.

                      Lengvaatletė  ir plaukikė Ieva Zarankaitė jau nuo mažų dienų laiką leisdavo stadione arba baseine su sportininkais. Dabar ji pasiekė stulbinamų aukštumų. Ji yra kandidatė į plaukimo meistrus, Lietuvos rinkinės sudėtyje. Ši sportininkė varžosi ne tik su bendraamžiais, bet net ir su suaugusiais, o nesenai vykusiose varžybose užėmė 3 vietą. Taip pat ji yra žinoma net už Lietuvos ribų.

                      Kitas mūsų sportininkas Paulius Kaušylas, nė ne mano nusileisti. Lankantis lengvąją atletiką jau 2,5 metų daug pasiekė. Jis yra daugkartinis vietinių varžybų prizininkas, taip pat Lietuvos rajonų pirmenybėse, jaunimo grupėje, estafetėse laimėjęs 1 vietą.

                      Didžiuojamės savo sportininkais, tikimės, kad jie pasieks dar didesnių aukštumų, bei pergalių.

sportas

 

 

 

 

Simona Kašėtaitė

Draugiškos futbolo varžybos

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Sakoma, kad futbolas vienija žmones. Kad šis posakis teisingas- įrodė ir Utenos rinktinės šauliai bei Utenos apskrities viršininko administracijos darbuotojai. Vasario pirmą dieną šios dvi apskrities institucijos savo bendradarbiavimą perkėlė ir į salės futbolo aikštelę. Draugiškose varžybose rinktinės komandą sudarė daugiausiai Utenos 9-osios kuopos šauliai. Varžybose teisėjavo Utenos apskrities futbolo asociacijos vyr.teisėjas Stasys Juodka.

Nors varžybų pradžioje šauliai išsiveržė į priekį 1-0, bet nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui džiaugėsė apskrities administracijos komanda, jie nugalėjo rezultatu 5-2. Nepaisant to, šauliai džiaugėsi rezultatu, nes naujai suformuota komanda žaidė tik pirmąsias savo oficialias varžybas.

futbolas

Įprasminkime mūsų didvyrių atminimą!!!

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Atšventus Lietuvai ir Lietuvos šaulių sąjungai svarbius ir reikšmingus, 2009 metus, susimasčiau, kaip mes šauliai įamžinome Lietuvai, mūsų Tautai ir Šaulių sąjungai nusipelniusius žmones? Kaip mes šauliškoje veikloje įprasminame jų atminimą?

Dažnai kalbėdami ir išsakydami savo nuomonę mėgstame pasiremti istorija, bandome semtis išminties ir stiprybės iš žmonių kurie nusipelnė mūsų Tautai ir Valstybei. Prie Lietuvos šaulių sąjungos kūrimo ir stiprinimo stovėjo labai daug svarbių žmonių, kurie kartu dirbo ir labai svarbų ir reikšmingą Valstybės kūrimo darbą. Šaulių sąjungos gretose turėjome daug mokslininkų, rašytojų, politikų, laisvės kovotojų, tačiau ar jie nėra šiek tiek primiršti ypač šauliškoje veikloje.  Mano galva, labai svarbus simbolinis įamžinimas yra asmens vardo suteikimas Šaulių rinktinei arba kuopai.

Lapas 142 iš 146

You are here Pradžia