USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Jaunųjų šaulių žaidynės

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Gegužės 7 dieną Utenos rajono Užpalių gimnazijoje vyko plk. Prano Saladžiaus jaunųjų šaulių žaidynės. Šių žaidynių tikslas ne tik pabendrauti, pasportuoti, pasivaržyti ir smagiai praleisti laiką. Žaidynės- tai atranka į respublikines jaunųjų šaulių sporto žaidynes kurios vyks gegužės 26-29 dienomis Palangoje ir festivalyje „Sportas visiems“.

Žaidynėse dalyvavo ne tik Užpalių, Vyžuonų, Utenos, Leliūnų, bet ir Molėtų, Zarasų, Dusetų, Antazavės, Anykščių ir Alantos būrelių jaunimas.

Vyko šaudymo iš pneumatinio šautuvo, vasaros biatlono, orientavimosi varžybos. Savo jėgas jaunimas išbandė šauliškoje estafetėje, ir mini fotbolo varžybose. Taip pat vyko būrių rikiuotės pasirodymai.

Oras lepino. Šauliški pietūs atgaivino jėgas, o medaliai ir saldūs prizai visiems pakėlė ir taip puikias nuotaikas.

Orientavimosi rungtyje laimėjo Dusetų būrelio jaunimas, šaudyme treti Visagino komanda, antri jungtinė Utenos, Anykščių, Zarasų komanda, stipriausi-Utenos-Visagino jungtinė komanda, vasaros biatlone- treti liko Vyžuoniškiai, antri- užpalėnai o laimėjo I vietos prizus visaginiečiai. Šauliškoje estafetėje geriausiai sekėsi Antazavės ir Anykščių jaunimui. Jungtinės komandos atsirado dėka didelio noro dalyvauti- įsijungė į varžybas visi atvykę jaunieji šauliai ir net kandidatai...

Nors ne visi namo išvyko su prizais- nugalėtojais tapo visi dalyvavę žaidynėse. Smagiai ir prasmingai praleistas šeštadienis.
Susirinkti į šias varžybas padėjo NVŠ projekto lėšos.

Vaizdinė informacija: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1704410646442620.1073741844.1620550294828656&type=3

Rašyti komentarą


Apsaugos kodas
Atnaujinti

You are here Pradžia